על השיטה

כח הריפוי הפנימי – Individual Force

כוח הריפוי הפנימי (Individual Force) היא שיטה וכלי התפתחותי תודעתי לטיפול עצמי ולמטפלים. המבוסס על עבודה עם טכניקה פרקטית, וצעדי פעולה ברורים ליצירת מפגש עם כלים מפתחים ומרפאים בתודעה. דרך השימוש בטכניקה מתעצמים המשתמשים בה, משיבים לעצמם אנרגיה זמינה ואת היכולת להיפגש עם הכוחות הפנימיים השולטים ומכוונים את המציאות שאנו חווים.

לכל אדם יש הדרכה גבוהה, לכל אדם יש תשובות מבפנים. כל אדם מכיל את התרופות שלו בתודעתו ואת המפתחות לחיים המטיבים ביותר עבורו. הכל נמצא בתוכנו אך ברובו הגדול לא נגיש לנו, היות ורוב התודעה שלנו מורכבת מהחלקים הלא מודעים לנו.

אותם חלקים עמוקים בתוכנו שאינם נגלים לנו (אלא בשינה כשאנו חולמים או בפליטות פה וכו' וגם אז במידה קצובה מאוד) משפיעים על מה שנאהב ולאן שנשאף, מחליטים מדוע נתאהב באדם מסוים ולא באחר ומדוע נהיה מוכשרים או שלא, בריאים או חולים, שמחים ורגועים או עם נטייה להתפרצויות זעם. כך שלמעשה כל מה שמתקיים במציאות חיינו מקורו בחלק הלא מודע המרכיב את מרכז התודעה.

כוח הריפוי הפנימי היא כלי נגיש וידידותי לשימוש דרכו ניתן לחזות ולחוות את תת המודע בצורה מוחשית וגלויה בזמן שאנו ערים. ממש לחוות אותו, כפי שקורה כשאנו ישנים וחולמים אך בעירות מוחלטת.

על הטכניקה

הטכניקה מכילה בין היתר מפת דרכים עמה ניתן לחקור וללמוד את הלא מודע שבנו, ומשם גם לראות אמת פנימית לא מודעת- להאיר על המקומות החשוכים, ודרך כך לבחור בחירה מודעת במציאות חיינו ובריפוי העצמי שלנו.

מסע משותף במרחב החלימה הערה מספק אוצרות אישיים מפתיעים ומעצימים

ניתן לקבל טיפול בשיטה דרך מסע משותף שבו יוצאים מטפל ומטופל וצוללים פנימה לתודעת המטופל, כאשר שניהם במרחב החלימה הערה, ערים לחלוטין וחולמים, על מנת להביא אוצרות של ידע וריפוי מקרקעית התודעה, בה נמצאים כל המפתחות המשמעותיים והעוצמתיים ביותר שניתן לחוות.

בנוסף ניתן להשתמש בכלי באופן עצמאי. כאשר אנו לומדים איך לעבוד איתו הכלי הופך נגיש ואפשרי לעבודת עומק טיפולית עצמאית, להתבוננות ושינוי פנימי עמוק בוחר ומודע.

זהו כלי שמשיב למטופלים את השליטה על מציאות חייהם, ונותן להם דרך להיחשף לאמת פנימית שבכוחה לשנות בצורה מהירה ובטוחה את בריאותם, מצבם הכלכלי, אושרם ועוד. הדרך מודרכת על ידי  החוכמה שנמצאת בתוכם, ממנה יקבלו באופן ישיר את הפעולות והכלים המשמעותיים ביותר עבורם, ברגע הנכון ובצורה המותאמת להם באופן המדויק והרלוונטי ביותר.

העבודה עם טכניקת כוח הריפוי הפנימי מאפשרת בראש ובראשונה להיפגש עם החלקים העמוקים והמשמעותיים בתודעה על מנת לקבל ממנה הדרכה באופן ישיר וקל תוך כדי חיזוק עצמי, ובכך מעודדת הקשבה, ריפוי עצמי, מעוררת יכולות פנימיות ומאפשרת נגישות להגשמת פוטנציאלים הטמונים בכל אדם.

המפגש עם כוחות פנימיים חשובים ומחוללים משפיע בצורה גורפת על היכולת שלנו להנעה פנימית, להקשבה לידע הנמצא בתוכנו, למימוש וריפוי עצמי, לחיסכון והתמרה של זמן ואנרגיה, וליכולת שלנו להתחבר לחוכמה הפנימית שבנו ברגעי האמת, בכל זמן שבו זה נחוץ לנו, בחיים בעבודה ובכל רגע שנבחר.